Język strony
Nasz Szpital
Aktualności
Aktualności


XII Konferencja Genetyka w Onkologii za nami
4 grudnia 2017r. w sali konferencyjnej Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych przy ulicy Długiej 33 w Świdnicy odbyła się XII Konferencja Genetyka w Onkologii. Inicjatorem konferencji była dr Ewa Kilar – Ordynator Oddziału Onkologii Klinicznej Regionalnego Szpitala Specjalistycznego „Latawiec”.
Lekarze, pielęgniarki, amazonki z naszego regionu, mogli poznać możliwość zmniejszenia ryzyka zachorowania na nowotwory złośliwe u osób z predyspozycją dziedziczną. 
Temat dotyczący mutacji wysokiego ryzyka zachorowania na nowotwory złośliwe przedstawił dr n. med. Tomasz Huzarski z Międzynarodowego Centrum Nowotworów Dziedzicznych.
Na temat wyników potwierdzających rozpoznanie nowotworowe, które otrzymuje pacjent mówiła Pani Monika Romańska z Diagnostyki Consilio. Jak wielkie znaczenie mają techniki immunochistochemiczne i metody molekularne w diagnozowaniu patomorfolocznicznym nowotworów złośliwych przedstawił Dr n. med. Bogusław Olborski.

 
Podziękowanie dla personelu Oddziału Kardiologicznego
 
Pilnie zatrudnimy diagnostę laboratoryjnego
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Świdnicy pilnie zatrudni diagnostę laboratoryjnego w Laboratorium Mikrobiologicznym.
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie ofert wraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy: sekretariat@szpital.swidnica.pl
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 13 - 18 z 641