Język strony
Nasz Szpital
Podziękowania od pacjentów
Podziękowanie dla dr Ryszarda Janulewicza
Na ręce dyrektora Grzegorza Kloca wpłynęły podziękowania dla dr Ryszarda Janulewicza specjalisty oddziału pediatrycznego RSS "Latawiec"

Ogromne podziękowania dla Pana dr Ryszarda Janulewicza.
Pan doktor jest lekarzem rodzinnym moich synów. Dzięki jego reakcji jeden z moich synów Kacperek K. dzisiaj żyje. Syn mój ma siniczą wadę serca. Kiedy zauważyłam że mój syn zaczyna sinieć, natychmiast udałam się do szpitala tam zobaczył go Pan doktor, natychmiast wezwał karetkę, która przewiozła nas do Wrocławia na Oddział Kardiologiczny gdzie chcieli nas zbyć, ale Pan doktor był nieugięty, dzięki niemu nasz syn przeszedł operację wymiany zastawki mechanicznej na biologiczną.

Na chwilę obecną syn nasz czuje się dobrze. Będzie miał jeszcze wszczepiony rozrusznik, wierzymy, że też przejdzie wszystko pomyślnie.

Panie dyrektorze bardzo prosimy podziękować Panu dr Ryszardowi Janulewiczowi w imieniu rodziców, dziadków, oraz całej rodziny.

Z poważaniem,
Marlena K.
Piotr K.

 
Podziękowanie dla personelu Oddziału Kardiologicznego

 Na ręce dyrektora  Grzegorza Kloca wpłynęły podziękowania dla personelu Oddziału Kardiologicznego

Pragnę złożyć wyrazy serdecznego podziękowania dla Oddziału Kardiologicznego, Ordynatorowi Ireneuszowi Babiakowi, lekarzom Bartłomiejowi Janiakowi, Joannie Juszczyk-Kuriacie oraz personelowi medycznemu za fachowość w dziedzinie, którą wykonują, troskliwość, serdeczną opiekę, ciepło i uśmiech.

Dzięki Waszemu szpitalowi uratowano mi nogę, którą mogłem na zawsze stracić.

Wszystkim Państwu życzę wiele dobrego i sukcesów w ratowaniu życia ludzkiego.

Jestem bardzo wdzięczny
Adam H. ze Świeradowa Zdrój

 
Podziękowanie
 Na ręce dyrektora Grzegorza kloca wpłynęły podziękowania.

W styczniu 2014 roku przypadkowo trafiłam na Oddział Ortopedyczny. Dla dr Józefa Korty i zespołu lekarskiego składam serdeczne podziękowania za umiejętność wysłuchania mnie, wykonanie badań, za szybkie i trafne zdiagnozowanie mnie i pokierowanie na dalsze leczenie.

Dziękuję Paniom Pielęgniarkom tego oddziału, a szczególnie Pani Renacie Cieślak za miłą, troskliwą i serdeczną opiekę. Za każde życzliwe słowo i czas poświęcony mi na rozmowę. Za uśmiech i wsparcie w trudnych dla mnie chwilach.

Od stycznia 2014 roku do chwili obecnej jestem pacjentką Oddziału Onkologii Klinicznej.
Tu spotkałam prawdziwego anioła w osobie Pani dr Ewy Kilar, która w sposób życzliwy i opiekuńczy podeszła do mojego problemu. Dla mnie jest lekarzem, psychologiem i terapeutą. Całkowicie Jej ufam i z pokorą poddaję się leczeniu.

Dziękuję dr Feliksowi Błaszczykowi, który w sposób dobitny, humorystyczny ale i profesjonalny podchodzi do pacjenta wprowadzając wesołą i miłą atmosferę, działającą kojąco na chorego.

Całemu personelowi – Paniom Pielęgniarkom, Salowym i Sekretarkom Medycznym Poradni Onkologicznej i Oddziału Onkologii Klinicznej dziękuję za życzliwość, cierpliwość, sympatię i uśmiech, fachową pomoc i mistrzostwo w świadczeniu usług medycznych. Pani Oddziałowej Krystynie Jankotowicz serdecznie dziękuję za życzliwość, empatię, pomoc, wsparcie i towarzyszenie mi w trudnych chwilach.

Wszystkim Paniom Salowym za uśmiech, serdeczność, okazywaną mi pomoc, za komfort pobytu w czystym pomieszczeniu, gdzie czuję się bezpiecznie.

Pragnę złożyć wyrazy podziękowania i wdzięczności całemu personelowi Oddziału Dziecięcego (lekarzom, pielęgniarkom, salowym i sekretarce) za okazaną mi serdeczność, sympatię, za uśmiech i łzy, za wsparcie psychiczne, duchowe i materialne.

Wdzięczna jestem za tego rodzaju wsparcie w miejscu mojej pracy. Dziękuję, że jesteście.

Bardzo wszystkim dziękuję
Wdzięczna pacjentka i koleżanka Wanda N.
 
Podziękowanie dla personelu Oddziału Chorób Wewnętrznych

 Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie gorących podziękowań na ręce p. Dyrektora od nas – Artura Z. i mojej żony Georget Z., która była leczona w tym szpitalu.
Nasze szczególne podziękowania wynikają z wielkiego zaangażowania się w leczenie mojej żony p. Ordynator Beaty Szarzyńskiej oraz prowadzącego leczenie p. dr Szymona Masełko.
Wyżej wymienieni wykazali dużą profesjonalność w zawodzie lekarza oraz umiejętność postępowania z bardzo chorym człowiekiem. Kieruję również podziękowanie dla całego personelu: lekarzy, pielęgniarek, opiekunek i salowych oddziału wewnętrznego którzy wykazali duży wkład pracy przy chorej.
Szpital może być dumny mając u siebie takich lekarzy. Dodać należy również jak wielką rolę odegrała p. Sabina Guzik – rehabilitantka, dokonując trudnej, a jak ważnej dziedziny leczenia – jak stawianie na nogi niemal od zera, wykazując cierpliwość i umiejętność – wielkie uznanie.
Georget i Artur Z.

 
Życzenia od Starosty Świdnickiego
Na ręce dyrektora Grzegorza Kloca wpłynęły życzenia z okazji Światowego Dnia Zdrowia

Szanowny Panie Dyrektorze,

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia pragniemy złożyć wszystkim pracownikom służby zdrowia – kadrze kierowniczej, lekarzom, pielęgniarkom, personelowi pomocniczemu i technicznemu oraz pracownikom administracji z terenu Powiatu Świdnickiego najlepsze życzenia zadowolenia z efektów pełnionej służby, sukcesów zawodowych i wszelkiej osobistej pomyślności.

Proszę przyjąć także podziękowania za zaangażowanie, z jakim prowadzone są działania na rzecz pacjentów oraz za wielką aktywność całej powiatowej służby zdrowia w poszerzaniu i udoskonalaniu oferty świadczonych usług medycznych zarówno na potrzeby naszych mieszkańców, jak i całego regionu.

Społecznego znaczenia i wartości pracy służby zdrowia nie da się w żaden sposób przecenić. Ratowanie życia drugiego człowieka jest honorem i zobowiązaniem, a ludzie, którzy podejmują się tej misji, zasługują na najwyższe uznanie.

Życzymy, abyście każdego dnia odczuwali osobistą satysfakcję z trudnej, ale jakże potrzebnej nam wszystkim pracy.

 
Życzenia z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Szanowny Panie Dyrektorze,

Z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia pragnę złożyć wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, oraz pozostałym Pracownikom Służby Zdrowia podziękowania za ofiarną i ciężką pracę w trudnej i odpowiedzialnej służbie na rzecz chorych.

Społecznego znaczenia i wartości Państwa codziennej pracy nieda się w żaden sposób przecenić. Ratowanie życia drugiemu człowiekowi jest honorem i zobowiązaniem, a ludzie którzy podejmują się tej misji, zasługują na najwyższe uznanie.

Składam życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz wytrwałości, cierpliwości w codziennych troskach i zabiegach o zdrowie innych oraz życzliwości ze strony otaczającego świata.

Monika Wielichowska
Poseł na Sejm RP

 
Podziękowania dla personelu Oddziału Chorób Wewnętrznych
Podziękowania za uratowanie życia, szybką diagnozę, profesjonalną opiekę medyczną, wypisanie w stanie umożliwiającym samodzielne funkcjonowanie, okazaną życzliwość, empatię i bezinteresowność;
Lekarzom:

Beacie Sarzyńskiej – Ordynator Oddziału
Krystynie Bełtowskiej
Marzenie Król – Pidanty
Michałowi Czesek
Szymonowi Masełko
Tomaszowi Pawlica
Marcinowi Pająk

oraz
wszystkim pielęgniarkom za troskliwość, profesjonalizm, uśmiech i bezinteresowność

Składa wdzięczna pacjentka Halina G.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 14 - 26 z 118