Język strony
Nasz Szpital
Podziękowania od pacjentów
Podziękowania dla personelu Oddziału Onkologii Klinicznej
 Na ręce oddziałowej Oddziału Onkologii Klinicznej RSS „Latawiec” Pani Krystyny Jankotowicz wpłynęły podziękowania.

Składam podziękowania płynące z wdzięcznego serca pielęgniarkom i salowym.

Dzięki opiece medycznej z pełną troską wykonywanej i okazywaniem wprost anielskiego serca sióstr pielęgniarek, dzięki atmosferze stworzonej na oddziale, przeszłam terapię bez stresu.

Otoczona troskliwą opieką czułam się bezpiecznie i za to chcę podziękować ze szczerego serca życząc całemu personelowi zdrowia, życzliwości pacjentów, zadowolenia z zawodu i błogosławieństwa oraz Opieki Bożej w każdym dniu.

Pacjentka Gabriela K.
 
Podziękowanie dla personelu oddziału kardiologicznego
 Na ręce dyrektora Grzegorza Kloca wpłynęło podziękowanie dla personelu oddziału kardiologicznego.

Szanowny Panie Dyrektorze,

Składam serdeczne podziękowania dla Oddziału Kardiologicznego, ordynatorowi Ireneuszowi Babiakowi, lekarzom, personelowi medycznemu za pełne zaangażowanie, bardzo dobrą opiekę, miłą atmosferę, cierpliwość i wyrozumiałość.

Dzięki waszemu szpitalowi odzyskałem wiarę w ludzi i w to, że jako młoda osoba poradzę sobie z chorobą.

Życzę dalszych sukcesów,
Wdzięczny pacjent Konrad W. z Bestwiny
 
Podziękowania dla pracowników AiIT od Prof. dr hab. med Mariana Zembali

 Na ręce Dyrektora Grzegorza Kloca wpłynęły podziękowania dla pracowników Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Szanowny Pan
Grzegorz Kloc
Dyrektor Naczelny
SP Zespół Opieki Zdrowotnej
58-100 Świdnica, ul. Leśna 27

Szanowny Panie Dyrektorze,
Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informuję, że dzięki Państwa wysiłkom, głównie anestezjologów i Dyrekcji Szpitala, wiedzy, doświadczeniu, pracy i zaangażowaniu, w dniu 13 października 2013 roku mogliśmy wspólnie uratować chorego z ciężkim nieodwracalnym uszkodzeniem serca dzięki transplantacji, której dawca z udokumentowaną śmiercią mózgu pochodzi z Waszego szpitala.

W imieniu uratowanego chorego, mężczyzny lat 22, u którego wykonano transplantację serca, dziękuję. Dziękuję również w imieniu innych zespołów, bowiem pobranie wielonarządowe, daje szanse uratowania wielu chorych poprzez przeszczepienie również innych narządów (nerek, wątroby, płuc, rogówki, trzustki), stosownie do spełnionych kryteriów medycznych.

Przesyłając wyrazy podziękowania i uznania prosimy Państwa o nieustawanie w wysiłkach, aby poprzez rozwój donacji w Waszym Szpitalu, możliwe było ratowanie kolejnych chorych.

Z wyrazami szacunku,
Prof. dr hab. med. Marian Zembala
Kardiochirurg, transplantolog
Dyrektor Śląskiego Centrum Chorób Serca
Konsultant krajowy w dziedzinie kardiochirurgii

 
Podziękowanie dla personelu oddziału neurologicznego

 Na ręce Dyrektora Grzegorza Kloca składam podziękowanie lekarzom oraz pielęgniarkom za wspaniałą pracę, życzliwość, zrozumienie, duże kompetencje i oddanie dla pacjentów.

mgr Krystyna W. - pacjentka oddziału neurologicznego pokój nr 19

 
Podziękowanie za udział w VII Targach Zdrowie ma smak

 Na ręce dyrektora Grzegorza Kloca wpłynęło podziękowanie za udział w VII Targach "Zdrowie ma smak”

Szanowny Pan
Grzegorz Kloc
Dyrektor SP ZOZ w Świdnicy

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Panu za pomoc w organizacji panelu medycznego dla mieszkańców Powiatu Świdnickiego podczas trwania VII Targów „Zdrowie ma smak” organizowanych w ramach VII Dni Promocji Żywności Prozdrowotnej i Regionalnej oraz mikroprojektu pn. „Zdrowie ma smak”.  Produkty regionalne polsko – czeskiego pogranicza” w dniach 6-7 września 2013r.

Dzięki Pana poświęceniu i życzliwości oraz wielu innych osób udało się nam zorganizować bardzo bogaty program targów i umożliwić wielu osobom skorzystanie z badań i porad specjalistycznych udzielanych przez pracowników Samodzielnego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świdnicy.

Szczególne podziękowania kierujemy dla Pana Zbigniewa Kubiaczyka – Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa, Pani Małgorzaty Tomskiej – Naczelnej Pielęgniarki, Pani Katarzyny Szukały – Specjalisty ds. marketingu oraz osób, które bezpośrednio przeprowadziły badania i konsultacje, lekarzy: Ilony Winiarskiej, Feliksa Błaszczyka, Ewy Dąbrowskiej – Kowalewicz, magistrów: Sabiny Guzik, Kamili Ryszawy, Anny Kuczyńskiej oraz pielęgniarek: Anety Grudzińskiej, Danuty Urbańczyk, Natalii Gielerskiej, Magdaleny Mieleckiej i Ewy Rymszy.

Licząc na dalszą owocną współpracę przy realizacji kolejnych akcji, jeszcze raz gorąco dziękujemy za okazaną pomoc, życzymy Panu i Pana współpracownikom wielu sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym.

Wicestarosta Alicja Synowska                                                        Starosta Zygmunt Worsa

 
Podziękowanie dla oddziału neurologii
 Na ręce dyrektora Grzegorza Kloca wpłynęły podziękowania dla oddziału neurologii.

Składam niniejszym Dyrekcji serdeczne gratulacje i podziękowania za dobrą organizację i prowadzenie szpitala „Latawiec” w Świdnicy. Jako pacjentka oddziału neurologii w miesiącu sierpniu 2013 r. doznałam wspaniałej opieki ze strony personelu tego oddziału.

W sposób szczególny dziękuję Pani dr Hannie Marczyńskiej Ordynatorowi Oddziału i współpracującemu personelowi. Wizytacja i stały nadzór nad pacjentami zasługuje na szczególne wyróżnienie.

Życzę dyrekcji szpitala „Latawiec” i wszystkim pracownikom dalszych wspaniałych efektów w ratowaniu ludzkiego życia i zdrowia".

Z poważaniem, pacjentka z sali nr 9 oddziału neurologii.
 
Podziękowanie dla personelu oddziału wewnętrznego i neurologii
 Na ręce dyrektora Grzegorza Kloca wpłynęły podziękowania od wdzięcznej pacjentki

Szanowny Panie Dyrektorze, Proszę wybaczyć mi ten nietakt, że dopiero teraz piszę do Pana. Kłopoty związane ze zdrowiem mojej córki sprawiły, iż nie mogłam się spokojnie sprężyć i napisać tego listu.

W dniu 02.11.2012 trafiłam do szpitala „Latawiec” na oddział wewnętrzny z hemoglobiną 5,9 g/dl i innymi dolegliwościami. Trafiłam pod opiekę Pani Ordynator Beaty Szarzyńskiej i lekarza prowadzącego Pani Krystyny Bełtowskiej zostałam położona w sali jednoosobowej. Chcę chociaż w ten skromny sposób podziękować Państwu.

Miałam cudowną opiekę, spałam przy otwartym oknie. Nie jeżdżę na wczasy ponieważ nie mogę sobie na to pozwolić. Mam duże córki jedna ma 40 lat i choruje na epilepsje lekooporną od dziecka, a druga ma 36 lat i obydwie nie mają pracy. Mam cudowne wnuki. W Państwa szpitalu przez te 5 dni czułam się jak na wczasach. Pierwszy raz w życiu dostałam krew, czego się trochę obawiałam czy mój organizm przyjmie.
Zwykle ja się opiekuję rodziną i nie tylko. Dziwnie mi było leżeć i przyjmować opiekę innych. Byłam tak słaba, że nie protestowałam. Nikomu nie przeszkadzało, że każdego dnia odwiedzała mnie moja rodzina. Nie ma słowa, którym mogłabym wyrazić moją wdzięczność, a wiec po prostu wszystkim lekarzom, Paniom pielęgniarkom i salowym z całego serca dziękuję.

Szanowny Panie Dyrektorze,
W dniu 29.04.2013 na oddział neurologiczny trafił do Państwa mój siostrzeniec Marcin Kucharski lat 37 na oddział Pani Ordynator Hanny Marczyńskiej, którzy to Państwo również wspaniale zaopiekowali się moim siostrzeńcem. Chcę z całego serca podziękować. Marcin K. dostał nadzieję na dalsze życie.

Panie dyrektorze może Pan być dumny ze swojego personelu. Wszyscy wykonują „dobrą robotę” co w dzisiejszych czasach jest trudne. Jestem dumna, że leżałam w Państwa szpitalu. Panie Dyrektorze jest Pan wspaniałym człowiekiem, choć Pana nie poznałam osobiście i kapitanem cudownego statku „Latawiec"
”.

Z poważaniem,
Łucja B.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 27 - 39 z 118