Język strony
Nasz Szpital
Podziękowania od pacjentów
Podziękowanie dla personelu Oddziału Ortopedii

 Na rece dyrektora Jacka Domejko wpłyneły podziekowania dla personelu oddziału ortopedii

"Pragnę złożyć podziękowania na ręce Pana Tomasza Mazura.
Pan dr Tomasz Mazur operował moje chore kolano 22.01.2012. Artroskopia, poszarpana łąkotka. Doktor jest z całą pewnością kompetentny, szczery, łatwo nawiązuje kontakt i wyczerpująco informuje o tym, co zrobił, i co należy jeszcze zrobić. Jest uprzejmy i miły, imponująco spokojny.
Dziękuję również całemu Zespołowi Ortopedii oraz wszystkim miłym pielęgniarkom.
Pozdrawiam Wszystkich bardzo gorąco".

 
Podziękowanie dla personelu Oddziału Noworodkowego
 Niezwykły to szpital, w którym zamiast leków nakazują Miłość, ordynator staje się „orędownikiem Dobrej Nowiny”, a kilogramowa drobinka rozkwita i ufnie nabiera sił, by wkroczyć w życie!
Najserdeczniejsze podziękowania za ochronienie iskierki życia w naszym synku, mądre lekarskie decyzje, troskliwą opiekę, życzliwość i podtrzymywanie na duchu składają szczęśliwi i pełni podziwu dla Wielkiego Dyrygenta Świdnickiego Oddziału Noworodków rodzice Mikołajka – Beata i Andrzej.
 
Podziękowanie dla personelu Oddziału Gastroenterologii
 Na ręce dyrektora Jacka Domejko wpłynęły podziękowania dla Oddziału Gastroenterologicznego Szpitala  Specjalistycznego w Świdnicy.
" Podczas tego pobytu zostałem otoczony bardzo fachową i troskliwą opieką przez personel pracujący na tym Oddziale. Dlatego też chciałbym gorąco podziękować  zarówno pielęgniarkom jak i lekarzom za pomoc w trakcie mojego pobytu w szpitalu. Szczególnie dziękuję Panu Ordynatorowi Andrzejowi Zającowi za pomoc w powrocie do zdrowia.
Wszystkim pracownikom życzę jak najwięcej sukcesów i zadowolenia z pracy.
Tadeusz K".
 
Podziękowanie dla personelu Oddziału Wewnętrznego
 W imieniu własnym i rodziny pragnę złożyć serdeczne podziękowania dla całego personelu Medycznego Oddziału Wewnętrznego Szpitala „Latawiec” w Świdnicy a w szczególności Pani Ordynator dr n. med. Beacie Szarzyńskiej i dr Tomaszowi Pawlicy za zaangażowanie, fachowość i profesjonalną opiekę medyczną oraz wielką życzliwość w podejściu do pacjenta.
Życzę wytrwałości i dalszych sukcesów zawodowych!
Irena T-D z rodziną.
 
podziękowanie dla dr n. med. Lidii Grudzień - Ferber
 Panie dyrektorze,
pragnę złożyć na Pana ręce podziękowanie,za wspaniałą i bardzo profesjonalną opiekę przy moim tacie Stanisławie K.,którym zajęła się pani doktor Lidia Grudzień-Ferber.Zostałam bardzo mile zaskoczona tym,że na oddziale SOR pracuje osoba z tytułem Doktora Nauk Medycyny. Uświadomiło mi to, że personel szpitala podchodzi do pacjentów bardzo poważnie oraz profesjonalnie. Jest to niestety bardzo rzadko spotykane w tych czasach, gdzie pacjenci szczególnie ci w podezłym wieku traktowani są bardzo powierzchownie. Mój tato ma 80 lat i nieraz spotkałam się z  opryskliwym wręcz traktowaniem co spowodowało, że przestał się leczyć. Jednak pani doktor Lidia i jej wspaniałe podejście (profesjonalne jak i psychologiczne) z resztą nie tylko do mojego taty, ale również do całej masy pacjentów, którzy znaleźli się wczoraj na tym oddziale przywróciła mu zaufanie do lekarzy.Jestem jej bardzo wdzięczna! W jej działaniu widać wielką pasje i pomimo tego, że w szpitalu pracuje naprawde wielu
wspaniałych lekarzy, jednak to pani Lidia zrobiła na mnie największe wrażenie. Uważam również, że jest ona wpsaniałym wzorem do naśladowania dla całej reszty personelu. 
 pacjentka   Anna K.
 
Podziękowania dla Oddziału Noworodkowego RSS "Latawiec" w Świdnicy
 Mam na imię Hania.Urodziłam się 28.10.2011r. w 32 tygodniu ciąży ważąc zaledwie 1000 gram.
Moje przedwczesne narodziny były dla wszystkich dużym zaskoczeniem.
Po 58 dniach pobytu w szpitalu rodzice zabrali mnie do domu.
Chciałabym serdecznie podziękować Panu ordynatorowi J.Zieńczukowi, Pani doktor K.Michalak oraz całemu personelowi Oddziału Patologii Noworodka.
Ich profesjonalna opieka,ogromne zaangażowanie,a także troskliwość i optymizm sprawiły,że dziś tryskam energią i mogę wspólnie z rodzicami cieszyć się ze spędzonych razem chwil.

Z wyrazami wdzięczności mała Hania i rodzice.
 
Podziękowanie za opiekę dla personelu oddziału gastroenterologii
 Na ręce dyrektora Jacka Domejko wpłynęły podziękowania dla personelu oddziału gastroenetrologii.

Jako pacjenci oddziału gastroenterologii pragniemy wyrazić wdzięczność i podziękowanie dla personelu za miłą kulturalną profesjonalną opiekę nad pacjentami.
Józef S., Bronisław S.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 53 - 65 z 118