Język strony
Nasz Szpital
Podziękowania od pacjentów
Gratulacje dla personelu oddziału onkologii klinicznej

 Szanowny Panie!

Inspiracją do napisania tego listu była moja wizyta w tutejszej Poradni Onkologicznej. Walczę z chorobą nowotworową od 5 lat i co trzy tygodnie odwiedzam „latawiec”, by zrobić badania laboratoryjne przed kolejną dawką chemii. W poczekalni spędzam kilka godzin z pacjentami, którzy bardzo pochlebnie wyrażają się o personelu tego oddziału.

Ja również jestem pełna uznania i podziwu dla Pani dr Ewy Kilar oraz Pań pielęgniarek, więc tą drogą chcę wyrazić wielką wdzięczność wobec Pani Ordynator, która oprócz profesjonalizmu i zaangażowania w walce z rakiem, okazuje nam pacjentom – tyle serca, życzliwości, uczy nas wiary, dodaje nadziei. Szuka nowych rozwiązań, konsultuje w Poradni Genetycznej, wnikliwie obserwuje symptomy choroby i z właściwą sobie wrażliwością (oraz intuicją) podejmuje terapię.
Media często źle wyrażają się o lekarzach, wyłapują ich zaniedbania, a my chcemy Panu jako Dyrektorowi „Latawca” po prostu pogratulować i podziękować za to, że możemy być leczeni przez takich ludzi jak dr Kilar. Obserwując zachowanie pielęgniarek (i w Poradni i na Oddziale) ma się wrażenie, że są wybrane te najlepsze wśród najlepszych: cierpliwe, uśmiechnięte, mądre, życzliwe i po prostu dobre.

Raz jeszcze proszę przyjąć podziękowania również za to, że nie szczędzi Pan środków na to, by Pańscy lekarze z determinacją walczyli o nasze upragnione życie.

Z wyrazami szacunku Jolanta S.

 
Podziękowanie dla personelu Oddziału Chirurgii Ogólnej i AiIT

 "Kiedy stajesz koło mnie i mówisz,
że dam sobie radę, tak się dzieje.
Dziękuję!"

Składam najszczersze wyrazy uznania i zarazem podziękowania dla personelu oddziału chirurgicznego szpitala "LATAWIEC"  w Świdnicy, a w szczególności Panu ordynatorowi dr n. med. Adamowi Biernackiemu ,lekarzowi med. Mariuszowi Dyda za profesjonalnie przeprowadzoną operację,a także anestezjologowi lekarzowi med. Dariuszowi Chruścikowi.Do tych podziękowań chciałbym także dołączyć podziękowania dla Pani Marioli Szymańskiej z oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii za bezinteresowną pomoc podczas mojego całego pobytu w szpitalu.Pozostałemu personelowi oddziału chirurgicznego pragnę wyrazić ogromna wdzięczność za wspaniałą opiekę,która umożliwiła mi szybki powrót do zdrowia.Raz jeszcze bardzo wszystkim DZIĘKUJĘ.


                                                     Z wyrazami wdzięczności
                                                          Tomasz K.

 

 
Podziękowania dla personelu Oddziału Noworodkowego i Położniczego

 Na ręce dyrektora Jacka Domejko wpłynęły podziękowania dla personelu Oddziału Noworodkowego i Położniczego.

"...Byłem bardzo ciekawy tego świata, pojawiłem się na nim 5 marca 2011 o godz. 8:35 za wcześnie opuszczając brzuszek mamusi przez cesarskie cięcie. Miałem problemy z samodzielnym oddychaniem i początki były naprawdę trudne, ale dzięki całemu Oddziałowi Położnictwa i Noworodków Szpitala Latawiec udało mi się wyjść z tego cało.

Dlatego teraz z całego serduszka chciałbym najmocniej podziękować za tak ciepłe przyjęcie na ten świat. Jestem bardzo wdzięczny i szczęśliwy, iż to właśnie Pan doktor Ireneusz Gazda pomógł mi się tu znaleźć.
Z głębi mojego małego ciałka, chciałbym najserdeczniej podziękować za opiekę nad moją mamą przez całe te prawie dziewięć cudownych miesięcy. Mną najlepiej jak mógł zajął się Zespół Neonatologiczny z Doktorem Janem Zieńczukiem na czele, z którym walczyłem o życie i wspólnie uczyliśmy się oddychać...
Dzięki nim mimo, iż leżałem w inkubatorku mogłem być ze swoimi rodzicami, poznawać ich i poczuć smak pokarmu od mamy...

Dzisiaj jestem już w domu i patrząc na wielkie szczęście i radość mojej Mamy i Taty liczę, iż nie będę musiał długo czekać na towarzystwo do zabawy...
Dziękujemy Tomasz i Katarzyna T"
.

 
Pochwała dla personelu oddziału gastroenetrologicznego

 Na ręce dyrektora Jacka Domejko wpłynęła pochwała dla pracowników oddziału gastroenterologicznego.

" ...Będąc pacjentkom na oddziale „Gastro” od 9.III – 11.III spotkałam się z wielką czułością pielęgniarki Ewy Subotkiewicz, uważam iż jest bardzo oddaną w swoim zawodzie dla pacjentów.
Także pragnę uwzględnić salową p. Annę Bałut za troskliwą opiekę i za życzliwość.
Dziękuję całemu personelowi oddziału za opiekę i podejście uprzejme dla pacjenta. Lekarze są bardzo oddani w leczeniu pacjentów.
Dziękuję bardzo Barbara P".

 
Podziękowanie dla personelu oddziału neurologii
 Podziękowanie dla personelu oddziału neurologii
Na ręce dyrektora Jacka Domejko, chciałem złożyć podziękowanie dla całego personelu oddziału Neurologii.
Dziękujemy Pani dr Adrianie Piotrowskiej oraz lekarzom i całemu personelowi medycznemu za wspaniałą i fachową opiekę. Dziękujemy Pani Jolancie Moor za wsparcie oraz wszystkim pielęgniarkom i salowym za wspaniałe podejście do pacjenta.
Gratulujemy ogromnej wiedzy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.
Z wyrazami szacunku Pacjentka Krystyna P. wraz z mężem Markiem
 
Podziękowanie dla personelu oddziału dziecięcego

Na ręce dyrektora Jacka Domejko wpłynęły podziękowania dla personelu oddziału dziecięcego:

 Gdy trudno wyrazić
swoją wdzięczność,
a wszystkie,
nawet te największe słowa
wydają się nieodpowiednie,
wystarczy powiedzieć:
Dziękuję.
Całemu personelowi Oddziału Dziecięcego
Za pomoc, uśmiech i życzliwość na co dzień
I za ciepłe słowa podnoszące na duchu w trudnych chwilach
dziękuję Antoś R. oraz mama i tata.

 
Kolejne podziękowanie dla całego zespołu

 Na ręce dyrektora Jacka Domejko wpłynęło podziękowie:

"Uprzejmie dziękuję kierownictwu szpitala i personelowi za troskliwą opiekę i pomoc w każdej sytuacji. Życzę dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności i sukcesów w pracy.
Pacjent Henryk S z Dzierżoniowa
".

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 66 - 78 z 118