Język strony
Nasz Szpital
Podziękowania od pacjentów
Podziekowanie dla personelu Oddziału Wewnętrznego
 „Na ręce dyrektora Jacka Domejko składam serdeczne podziękowanie personelowi Oddziału Wewnętrznego na którym przebywaliśmy pod koniec września.
Pani Ordynator, Pani dr Bełtowskiej. Pielęgniarkom jak również personelowi sprzątającemu za miłą i fachową opiekę dla mojego syna Mateusza (chłopiec niepełnosprawny lat 27 leżący) a pacjent bardzo nietypowy do którego trzeba odpowiednio podejść z dużymi umiejętnościami leczenia.
Jeszcze raz dziękuję za kolejne życie.
Matka”
 
Podziękowanie dla personelu Laboratorium Analitycznego

 Przez stronę internetową – zakładka ANKIETA wpłynęły podziękowania dla personelu Laboratorium analitycznego:
"Chciałabym podziękować wszystkim pracownikom Laboratorium Centralnego za wspaniałe podejście do pacjentów, w tym ludzi starszych oraz pogratulować ogromnej wiedzy i zaangażowania włożonego w pracę. Bardzo mi Panie pomogły, oby więcej takiego personelu".

 
Podziękowanie dla personelu Oddziału Laryngologii
 Na stonę stronę internetową – zakładka ANKIETA wpłynęły podziękowania dla personelu Oddziału Laryngologicznego:
"Witam serdecznie byłem pacjentem otolaryngologii. Chciałem tylko wyrazić swoją wdzięczność dla pielęgniarek i salowych, wspaniałe kobiety które naprawdę służą pomocą i dbają o pacjenta, po wycięciu migdałów miałem powikłanie ale fachowo się mną zajęto. Polecam i zachęcam aby na każdym oddziale było tak przyjemnie"
 
Podziękowania dla personelu SOR
 Na stonę stronę internetową – zakładka ANKIETA wpłynęły podziękowania dla personelu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego:
"Drugi raz na tych wakacjach trafiłam na Oddział Ratunkowy szpitala Latawiec. Dziś niestety moja córeczka złamała nogę, trafiłam na Oddział Ratunkowy gdzie spotkałam wielu sympatycznych, otwartych i życzliwych ludzi którzy zajęli się moją małą, zagadywali i wykazali pełną wyrozumiałość. Zaskoczona jestem profesjonalizmem i tym jak szybko działają.Po prostu dziękuję:)"
 
Podziękowania dla personelu Oddziału Okulistycznego
 Na stonę stronę internetową – zakładka ANKIETA wpłynęły podziękowania dla personelu oddziału okulistycznego:
"Gorące podziękowania dla Ordynatora i zespołu lekarzy z Oddziału Okulistycznego w Świdnicy - za trud i poświęcenie włożone w proces mojego leczenia oraz za wspaniałą postawę pełną serca i prawdziwego zaangażowania.
Z wyrazami szacunku Mieczysław M".
 
Podziękowanie dla personelu oddziału Neurologii

 Na ręce dyrektora Jacka Domejko wpłynęły podziękowania dla personelu oddziału neurologii.
„… leżąc na Oddziale Neurologii na sali nr 9 w dniach od 4.09.2010 r. do dnia 13.09.2010r miałem opiekę na wysokim poziomie dzięki paniom pielęgniarkom i salowym. A więc na ręce pana Dyrektora składam serdeczne podziękowanie dla całego zespołu oddziałowego, którym kieruje Pani Ordynator dr Hanna Marczyńska. Dla nich i ich rodzinom życzę z całego serca dużo zdrowia szczęścia i spokojnych dni w pracy i wytrwałości...”

Z poważaniem,
Henryk P.

 
Podziękowanie dla personelu oddziału ginekologii i położnictwa oraz fizjologii i patologii noworodka

 31 sierpnia 2010 roku na świat przyszedł nasz syn Aleksander. Chcemy podziękować zespołowi oddziału ginekologii i położnictwa oraz fizjologii i patologii noworodka za profesjonalną oraz serdeczną i życzliwą opiekę. Szczególne podziękowania dla dr Ryszarda Mowlika, położnej Teresy Siergiej, którzy odebrali poród oraz dla ordynatora dr Jana Zieńczuka za opiekę w pierwszych godzinach życia naszego syna.
Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że trafiliśmy na oddział, który na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta, dysponuje profesjonalnym zespołem medycznym a przede wszystkim pozwolił nam uwierzyć, że poród rodzinny to cudowne i niezapomniane przeżycie.
Z wyrazami szacunku
Katarzyna, Marek i Aleksander

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 79 - 91 z 118