Język strony
Nasz Szpital
Podziękowania od pacjentów
Podziękowanie dla personelu SOR

Na ręce dyrektora Jacka Domejko wpłynęły podziękowania dla personelu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego od wdzięcznej pacjentki.

 "... Szanowny Panie Dyrektorze,

Na Pana ręce chciałabym złożyć serdeczne podziękowania dla dr Jana Marszałka - Lekarza Kierujacego Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym i całego Personelu Oddziału, którzy w dniu 25 maja udzielili mi pierwszej pomocy, za ich fachowość, profesjonalizm, życzliwość i zaangażowanie, które na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Z wyrazami szacunku Barbara B"

 

 

www.gettyimages.pl

 
Podziękowanie dla personelu Oddziału Onkologii Klinicznej
 Na ręce dyrektora Jacka Domejko wpłynęły podziękowania dla personelu Oddziału Onkologii Klinicznej.
" Serdecznie dziękujemy Ordynatorowi Oddziału Onkologii Klinicznej, całemu Personelowi Medycznemu i Pomocniczemu za wspaniałą opiekę. Doceniamy zaangażowanie i serce, które wkładacie w codzienne zmaganie się z naszą chorobą. Dzięki Wam ciężar choroby staje się łatwiejszy do zniesienia. Raz jeszcze bardzo dziękujemy.
Zofia K,
Maria S,
Czesława B,
Wanda P,
Józef F,
Zbigniew W,
Paulina W,
Leontyna K,
Jadwiga C,
Gabriela S,
Teresa G,
Anna S."
 
Podziękowania dla personelu oddziału patologii noworodka

 Na ręce dyrektora Jacka Domejko wpłynęły podziękowania dla personelu oddziału patologii noworodka a w szczególności dla dr Jana Zieńczuka.
" Dzień dobry Panie Dyrektorze!
Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania lekarzom i personelowi medycznemu a w szczególności ordynatorowi oddziału patologii noworodka Dr Janowi Zieńczukowi za opiekę i leczenie naszego synka, który przeszedł bardzo ciężki poród i był w bardzo ciężkim stanie i przebywał ponad dwa tygodnie na oddziale patologii noworodka. Życzliwe pełne ciepła podejście do tak małych istotek to przykład dla innych mam w tak bardzo ciężkich chwilach, jak bardzo można zaufać personelowi medycznemu i powierzyć im maleństwo, które kocha się najmocniej na świecie!
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy! A inne mamy zachęcamy, nie bójcie się powierzyć swoich dzieci tak wspaniałym lekarzom. My wiemy, że można im zaufać.
Podziękowania dla pielęgniarek oddziału Patologii Dziecięcej Pani Jolancie Majewskiej, Jolancie Staniszewskiej i Teresie Pajdale, dla oddziałowej Doroty Ahiejczyk oraz dla lekarzy Pana Dr Roberta Ławniczaka i Pani Dr Anny Ślebody.
Wdzięczni rodzice Anna i Paweł oraz Sebastian".

 
Specjalne podziękowania dla dr n. med. Ewy Kilar

 Na ręce dr n. med Ewy Kilar Lekarza Kierującego Oddziałem Onkologii Klinicznej i Dziennego Chemioterapii wpłynęły niezwykłe podziękowania od wdzięcznej rodziny sp. pacjenta.

"Szanowna Pani Doktor
Jestem siostrzenicą Pani pacjenta Antoniego K. z Jaworzyny Śląskiej. To ja pomogłam Wujkowi skontaktować się z Panią w okresie, kiedy cierpiał niemiłosiernie. Choć od początku nie dawała Pani większych szans na wyleczenie (powiedziała to Pani siostrze) jednak wdrożyła Pani chemioterapię i leczenie przeciwbólowe. Wujek przestał cierpieć, miał nadzieję na wyleczenie. Był nawet w dość dobrej formie. Rozmawiałam z nim na Skypie. Prawie cała rozmowa była na Pani temat. Mówił, jakie drogie leki wzmacniające Pani mu zapisała. Mówił o Pani, że jest Pani aniołem. Na parę dni przed śmiercią Wujek poszedł nawet na działkę zobaczyć swoje ulubione tulipany. Pewnie wtedy jeszcze nie kwitły. Dwa dni przed śmiercią odwiedziłam Wujka, przyniosłam mu tulipany. Chciałam żeby je zobaczył. Niestety tego dnia  nie było już kontaktu z Wujkiem. Cały następny dzień spał. W poniedziałek 19.04. żona Wujka zadzwoniła do mnie, żebym skontaktowała się z Panią i poprosiła o pomoc. W tym momencie, kiedy z Panią rozmawiałam, na drugi telefon mąż odebrał wiadomość, że Wujek przestał oddychać.
Pani Doktor, jeszcze raz dziękuję Pani bardzo za to, że otoczyła Pani Wujka troskliwą opieką, że przyniosła Pani ulgę w cierpieniu, ze nawet dała mu Pani nadzieję na wyleczenie. Dziewięć lat temu umierał mój tato. Niestety nie miał tyle szczęścia co Wujek. Cieszę się bardzo, że są jeszcze tacy lekarze jak Pani. Mam nadzieję, że i ja, kiedy będą w potrzebie spotkam takiego dobrego lekarza.
Eulalia Ł."

 
Podziękowania dla personelu Oddziału Wewnętrznego i Kardiologicznego

 Na skrzynkę pocztową dyrektora Jacka Domejko wpłynęly podziękowania dla personelu Oddziału Kardiologicznego i Wewnętrznego
"W imieniu matki Heleny P., która była wiele razy Waszą pacjentką oraz w swoim własnym chciałabym podziękować lekarzom i personelowi medycznemu za opiekę i leczenie na oddziale kardiologicznym i wewnętrznym.
Życzliwe, pełne ciepła podejście do starszych ludzi daje przykład młodzieży, która jak się domyślam pracuje na zasadach wolontariatu w Waszym szpitalu i robi to z pełny zaangażowaniem.
Pozdrawiam i życzę sukcesów w Waszej trudnej pracy Zofia M."

 
podziękowania dla personelu Oddziału Chirurgii
 Na ręce dyrektora Jacka Domejko wpłynęły podziekowania dla personelu Oddziału Chirurgii Ogólnej
"Dzień dobry Panie Dyrektorze,
W dniach 11- 13/05/10 przebywałam na Oddziale Chirurgii Ogólnej - miałam usuwanego guzka z piersi. Chciałabym złożyć na ręce Pana Dyrektora i Pana Ordynatora  serdeczne podziękowanie  dla całego Personelu Oddziału Chirurgii Ogólnej. Dla Pani Doktor Elżbiety Gołąbek za profesjonalne, rzeczowe i dające poczucie bezpieczeństwa potraktowanie problemu. Dla Oddziałowej - Pani Elżbiety Pieprz, dla wszystkich  Pań Pielęgniarek – szczególnie dla Pani   Małgorzaty Wierzyk i Pani Agnieszki Wujaś - Dębskiej  za wspaniałą, pełną ciepłą i wyrozumiałości opiekę, dla Pań Salowych za spokój i uśmiech. Kilka lat temu taki sam zabieg przeprowadzany miałam w klinice we Wrocławiu – ten czas wspominam negatywnie. Przed przyjazdem do Państwa wycofałam się z ustalonego terminu w znanym we Wrocławiu szpitalu, powód – bardzo nieprofesjonalne uwagi lekarza i kompletne niezrozumienie pacjenta – dla którego przecież wykonuje swój zawód. Praca Lekarza i Pielęgniarki to bardzo trudne  zawody . Z jednej strony trzeba uodpornić się na widok bólu i cierpienia Pacjenta, z drugiej strony – aby dobrze wykonywać pracę trzeba w Pacjencie widzieć Człowieka, który cierpi i  potrzebuje pomocy… I zespół takich właśnie  osób  udało się Państwu stworzyć na  Oddziale Chirurgii Ogólnej. Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę każdej z wymienionych osób satysfakcji i radości z wykonywanej pracy.
Pozdrawiam serdecznie , Ewa K".
 
Podziękowania dla personelu szpitala a w szczególności AiIT

 Na ręce dyrektora Jacka Domejko wpłynęły podziękowania:

W dniach od 9.01.2010 r do 12.01.2010 na Oddziale Neurologii przebywała moja umierająca Mama Regina Z., kolejnym etapem w jej chorobie tj. od dnia 12.01.2010r. do 26.01.2010r. (dzień śmierci), było przewiezienie na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej. Nie piszę do Pana Panie Dyrektorze aby opisywać historię choroby mojej mamy ale po to aby na Pana ręce złożyć podziękować wszystkim pielęgniarką pracującym w w/w oddziałach za wyjątkową i troskliwą opiekę nad moją mamą.
Nie mogę w podziękowaniach ominąć również lekarzy a w szczególności Pana Doktora Dariusza Chruścik i Pana Doktora Abdo Al. Hadad za ogromną życzliwość w tych trudnych dla mnie chwilach.
Sylwia D.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 92 - 104 z 118