Język strony
Nasz Szpital
Dypolmy uznania
Dyplomy uznania
Gratulacje od partnera Rankingu Szpitali 2016

Na ręce Dyrektora Grzegorza Kloca wpłynęły gratulacje od głównego partnera Rankingu Szpitali 2016 za zajęcie drugiego miejsca w Polsce.

 

 
Gratulacje od Dyrektora DOWNFZ
 
Życzenia dla pielęgniarek i położnych od MC Polska
 
Życzenia dla pielęgniarek i położnych od IDEA Szkolenia
 
Życzenia dla pielęgniarek i położnych od ORPiP
 
Gratulacje dla pracowników od p. Roberta Jagły Posła na Sejm RP

Na ręce dyrektora Grzegorza Kloca wpłynęły gratulacje od Posła na Sejm Roberta Jagły

Wszelka władza społeczności ludzkiej początek swój bierze z woli narodu”

Szanowny Panie dyrektorze,

Serdecznie gratuluję zdobycia wysokich miejsc w prestiżowym rankingu polskich szpitali organizowanym przez Rzeczpospolitą i Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia.

Zarówno wyniki w rankingu ogólnym, jak i tym dotyczącym jakości opieki nad pacjentem, są powodem do ogromnej dumy i satysfakcji dla Pana oraz całego zespołu placówki.

Bezpieczeństwo pacjentów i jakość opieki medycznej są niezmiernie istotnymi elementami funkcjonowania szpitali, które bezpośrednio wpływają na komfort i samopoczucie chorych. Cieszę się, że świdnicki szpital znajduje się w troskliwych rękach. Wiem, że pełnienie tak odpowiedzialnej funkcji wymaga ogromnej energii i zaangażowania. Niech wynagrodzeniem ciężkiej pracy będą jej owoce, którymi w tym przypadku są zdobyte przez Państwa wyróżnienia.

Proszę przyjąć moje wyrazy uznania i podziękowania za trud jaki wkład Pan w rozwój i udoskonalenie placówki oraz podwyższanie kompetencji personelu. Życzę, by w swoich postanowieniach realizował się Pan dalej i zdołał jak najwięcej zrobić dla dobra nas wszystkich. Niech każdy kolejny uśmiech zadowolonego pacjenta daje Panu siłę i motywację potrzebną do realizowania szlachetnych zamierzeń.

Z wyrazami szacunku

Robert Jagła

Poseł na Sejm RP

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 6 z 27