Język strony
Nasz Szpital
Dypolmy uznania
Dyplomy uznania
Gratulacje dla zespołu

Na ręce Dyrektora wpłynęły gratulacje dla całego zespołu SP ZOZ w Świdnicy od firmy Asseco:

Szanowny Pan
Grzegorz Kloc
Dyrektor Naczelny
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Świdnicy

 Pragnę złożyć na Pana ręce serdeczne gratulacje zdobycia tak wysokiej pozycji w tegorocznym rankingu „Bezpieczny szpital 2012” przygotowywanego przez „Rzeczpospolitą wspólnie  z Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia.

 Cieszę się, że włożony przez Pana i personel szpitala wysiłek na rzecz uczynienia z tej placówki jednego z najlepszych szpitali w Polsce został doceniony. Wysoka pozycja w rankingu to informacja, że w Pana placówce usługi świadczone są na bardzo wysokim poziomie, a pacjenci mogą czuć się bezpiecznie.

 Wyróżnienie Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świdnicy uważam za sukces zawodowy całego zespołu.
 Jako partner technologiczny bardzo się cieszymy, że mogliśmy się przyczynić do podniesienia poziomu jakości leczenia pacjentów i komfortu pracy załogi.

Dyrektor Zarządzający
Pion Opieki Zdrowotnej
Krzysztof Groyecki.

 
Podziękowania i gratulacje od Poseł na Sejm RP Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej
 Na ręce p.o. Dyrektora Grzegorza Kloca wpłynęły podziękowania i gratulacje od Poseł na Sejm RP Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej.

"        Dzień Pracownika Służby Zdrowia z pewnością jest wyśmienitą okazją do składania powinszowań, jednak tym razem wyjątkowo nie przesyłam Państwu tradycyjnych życzeń.
Trudno jest bowiem ubrać w słowa wagę pracy, jaką wykonują Państwo na co dzień. Nie mogę sobie nawet wyobrazić , co by się stało, gdyby zabrakło Państwa pomocy, zaangażowania, wiedzy i umiejętności. To od nich zależy nasze zdrowie, a często także życie. I dlatego tradycyjne życzenia z okazji Państwa Święta nie oddają w pełni ani naszej wdzięczności, ani szacunku, na jaki Państwo zasługują. Tak naprawdę nie oddaje go również to jedno słowo, które chcę napisać, jednak niezwykle ważne jest, aby słyszeli je Państwo jak najczęściej.
        Zatem napiszę po prostu – DZIĘKUJĘ. Za opiekę i troskę, jaką otaczacie swoich pacjentów. Za to, że jesteście przy nich w trudnych chwilach i nie pozwalacie im się poddać. I za to, że czasem dokonujecie rzeczy niemożliwych. Państwa wysiłek jest zauważany i doceniany
".

Z wyrazami szacunku,
Izabela Katarzyna Mrzygłocka
Poseł na Sejm RP
 
Życzenia dla wszystkich pracowników SP ZOZ w Świdnicy

 Na ręce Dyrektora Grzegorza Kloca wpłynęły życzenia dla wszystkich pracowników SP ZOZ w Świdnicy od przedstawicieli Organu Założycielskiego.

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia pragniemy złożyć wszystkim pracownikom służby zdrowia z terenu Powiatu Świdnickiego najlepsze życzenia zadowolenia z efektów pełnionej służby, sukcesów zawodowych, zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Proszę przyjąć także podziękowania za zaangażowanie, z jakim prowadzone są działania na rzecz pacjentów oraz wielką aktywność całej powiatowej służby zdrowia w poszerzaniu i udoskonalaniu oferty świadczonych usług medycznych zarówno na potrzeby naszych mieszkańców, jak i całego regionu.

Pragniemy w tym szczególnym dniu przekazać Panu oraz pracownikom kierowanej przez Pana placówki serdeczne podziękowania za zaangażowanie z jakim prowadzone są działania na rzecz pacjentów. Ratowanie życia drugiemu człowiekowi jest honorem i zobowiązaniem, a ludzie którzy podejmują się tej misji, zasługują na najwyższe uznanie.


Starosta Świdnicki Zygmunt Worsa
Wicestarosta Świdnicki Alicja Synowska
Przewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Sołtys

 
Życzenia z okazji Dnia Służby Zdrowia

Na ręce dyrektora Jacka Domejko od Kanclerza Wyższej Szkoły Medycznej w Legnicy wpłynęły życzenia z okazji Dnia Służby Zdrowia.

"...Podejmując się misji ratowania zycia i zdrowia drugiego człowieka zasługujecie Państwo na najwyższe uznanie..."

zobacz życzenia

 
Podziękowania od Posła na Sejm RP Zbigniewa Chlebowskiego

Na ręce dyrektora Jacka Domejko wpłynęły podziękowania od Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Zbigniewa Chlebowskiego za zaangażowanie i wytrwałość.

"...Z okazji dnia Pracownika Służby Zdrowia składam serdeczne podziękowania za zaangażowanie i wytrwałość Pana oraz wszystkich Pracowników w wykonywaniu trudnej i odpowiedzialnej pracy..."

zobacz podziękowanie

 
Podziękowania od Rzecznika Praw Dziecka

 Na ręce dyrektora SP ZOZ w Świdnicy Pana Jacka Domejko Rzecznik Praw Dziecka Pan Marek Michalak przesłał podziękowanie za udział w akcji ratunkowej.

zobacz podziękowanie


fot.www.brpd.gov.pl

 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 13 - 18 z 27