Język strony
Nasz Szpital
Dypolmy uznania
Dyplomy uznania
Gratulacje od Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego we Wrocławiu
Na ręce dyrektora Pana Jacka Domejko wpłynęły gratulacje od Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego we Wrocławiu.

Mam zaszczyt złożyć wyrazy uznania i szacunku dla dyrekcji oraz wszystkich pracowników, którzy przyczynili się do zajęcia wysokiego miejsca w rankingu na najlepszy szpital 2008 roku prowadzonego przez "Rzeczpospolitą" oraz "Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Służby Zdrowia".

Czytaj całość
 
Słowa uznania od prof. dr hab. Marii Sąsiadek
ImageSłowa uznania od prof. dr hab. Marii Sąsiadek- Kierownika Katedry i Zakładu Genetyki Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Serdecznie dziękuję za zaproszenie mnie do objęcia honorowego patronatu nad II Dolnośląską Konferencją „Genetyka w Onkologii”. Niestety ze względu na wcześniej podjęte zobowiązania nie będę mogła wziąć udziału w konferencji.

Czytaj całość
 
Gratulacje od Marszałka Województwa Dolnośląskiego
ImageGratulacje od Marszałka Województwa Dolnośląskiego Pana Pawła Wróblewskiego

 Serdecznie gratuluje Panu oraz całemu Zespołowi Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świdnicy zdobycia zaszczytnego miejsca w rankingu szpitalu, organizowanym przez Redakcję czasopisma „Rzeczpospolita”.

Czytaj całość
 
List od Ministra Zdrowia
Image

List od Ministra Zdrowia Pana Zbigniewa Religi.

Uprzejmie dziękuję za zaproszenie na uroczystość wręczenia Samodzielnemu Publicznemu Zespołowi Opieki Zdrowotnej w Świdnicy Certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001-2000.

Czytaj całość
 
Gratulacje od Posła na Sejm Pana Zbigniewa Chlebowskiego
Image

Okazja dzisiejszego dnia jest szczególna. Świdnicki Szpital Latawiec, jako druga placówka na Dolnym Śląsku zostaje wyróżniona Certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000.

W obecnej sytuacji, w jakiej znajduje się Polska, a w szczególności dolnośląska służba zdrowia, przyznany Certyfikat to niepodważalna gwarancja pełnego zadowolenia i satysfakcji pacjentów.

Czytaj całość
 
Podziękowania od Starosty Powiatu Świdnickiego
Image

Na ręce Dyrektora Jacka Domejko wpłynęły podziękowania od Starosty Powiatu Świdnickiego Jacka Wajsa

Dziękuję

Druga kadencja samorządu powiatowego dobiegła końca. W latac4 2002-2006 wspólnie staraliśmy się jak najlepiej służyć naszym mieszkańcom i sumiennie wypełniać swoje obowiązki. W związku z zakończeniem obecnej kadencji, w czasie której miałem zaszczyt pełnić funkcję Starosty Świdnickiego, pragnę serdecznie podziękować Wszystkim z którymi przyszło mi współpracowa
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 24 z 27