Język strony
Nasz Szpital
Dypolmy uznania
Dyplomy uznania
Gratulacje dla pracowników od Asseco Poland
Na ręce dyrektora Grzegorza Kloca wpłynęły gratulacje dla wszystkich pracowników szpitala od firmy Asseco Poland

„Pragnę złożyć serdeczne gratulacje z okazji zdobycia bardzo wysokiej pozycji w rankingu „Bezpieczny szpital 2014 – Ranking szpitali niezabiegowych” przygotowanego przez „Rzeczpospolitą” wspólnie z Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia.

Cieszę się, że włożony przez Pana i personel szpitala wysiłek na rzecz uczynienia z tej placówki jednego z najlepszych szpitali w Polsce zostaje doceniony.

Życzę dalszych sukcesów Panu oraz całemu personelowi.

Dyrektor 
Pion Opieki Zdrowotnej
Krzysztof Groyecki
 
 
Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej
 
Wzorowa edukacja diagnostów laboratoryjnych
 24 maja 2013r na V Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo – Szkoleniowej Prezes Krajowej Rady Diagnostów Laboratoryjnych dr n. med. Elżbieta Puacz na ręce mgr Grażyny Muzyk Kierownik Laboratorium Analitycznego RSS „Latawiec” złożyła podziękowanie za wieloletnią wzorową edukację diagnostów laboratoryjnych w ramach programów specjalizacji oraz kształcenia uzupełniającego.
Państwa bezinteresowna praca i postawa sa wzorem dla innych laborantów diagnostycznych, przyszłych diagnostów laboratoryjnych oraz kształtowaniem pozytywnej opinii o naszym zawodzie w środowisku medycznym” mówiła dr n. med. Elżbieta Puacz
 
Piguła 2013
 Na sesji Rady Powiatu (15.05.2013r) rozstrzygnięty został konkurs zorganizowany wspólnie przez redakcję Wiadomości Świdnickich i Starostwo Powiatowe w Świdnicy pod nazwą "Piguła 2013".

Dziękujemy mieszkańcom Powiatu Świdnickiego i czytelnikom Wiadomości Świdnickich, którzy zagłosowali na Oddział Onkologii Klinicznej z Dziennym Chemioterapii jako przyjazny oddział szpitalny.Podczas sesji dr n. med. Ewa Kilar Lekarz Kierujący Oddziałem Onkologii Klinicznej oraz mgr Krystyna Jankotowicz odebrały z rąk organizatorów drobne upominki oraz imponującą statuetkę.
 
Życzenia z okazji Dnia Zdrowia
 Na ręce dyrektora Grzegorza Kloca Dyrektora SP ZOZ w Świdnicy wpłynęły życzenia z okazji Światowego Dnia Zdrowia.

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia pragniemy złożyć wszystkim pracownikom służby zdrowia z terenu Powiatu Świdnickiego najlepsze życzenia zadowolenia z efektów pełnionej służby, sukcesów zawodowych, zdrowia i wszelkiej osobistej pomyślności.

Wykonując swoją pracę pełnią Państwo na co dzień szlachetną misję na rzecz ratowania zdrowia i życia pacjentów, którym oferujecie nie tylko wysokie kompetencje zawodowe, ale także serdeczne relacje międzyludzkie.

Pragniemy w tym szczególnym dniu przekazać Panu oraz pracownikom kierowanego przez Pana zakładu serdeczne podziękowania za zaangażowanie z jakim prowadzone są działania na rzecz pacjentów. Ratowanie życia drugiemu człowiekowi jest honorem i zobowiązaniem, a ludzie którzy podejmują się tej misji, zasługują na najwyższe uznanie.
 
Gratulacje od Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia

Szanowny Pan
Grzegorz Kloc
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Świdnicy

 Proszę przyjąć moje serdeczne gratulacje z okazji otrzymania wyróżnienia w rankingu „Bezpieczny szpital 2012”.
Serdecznie gratuluję i życzę sukcesów w służbie życia i zdrowia każdego pacjenta od poczęcia po naturalny kres.

Prezes dr inż. Antoni Zięba
Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 7 - 12 z 27